Masaże

Rate this post

Poznaj masaże rodzaje ich wpływ na ciało. Pójście do salonu kosmetycznego nie jest czynnością zarezerwowaną tylko i wyłącznie dla kobiet chcących poprawić drobne mankamenty swej urody. Z rozwiązania tego mogą także w równym stopniu korzystać zarówno mężatki jak i panny, nastolatki jak i kobiety dojrzałe, chcące jeszcze bardziej atrakcyjnie wyglądać w oczach swego partnera. To także specyficznego rodzaju styl bycia dla wielu Pań odwiedzających salony kosmetyczne.

 

Dzisiejszy salon kosmetyczny nie jest już tylko i wyłącznie miejscem służącym zatuszowaniu niedoskonałości swej urody. To także specjalistyczny gabinet pomagający wielu osobom pozbyć się problemów ze swą cerą. Z pomocy tej korzystają w ostatnim czasie, co prawda w nieco mniejszym stopniu, również i Panowie.

 

W dniu dzisiejszym nie dziwi już większości osób fakt depilacji torsu u mężczyzny, jest to coraz chętniej wykorzystywana możliwość depilacji laserowej.

masaże w gabinecie

W wielu nowoczesnych gabinetach kosmetycznych zatrudnione zostają nie tylko kosmetyczki posiadające odpowiedniego rodzaju wiedzę w zakresie kosmetyki, lecz także stylistki i masażystki potrafiące w oparciu o najnowsze preparaty kosmetyczne zdziałać prawdziwe cuda. Wiele z owych preparatów dostępnych jest również w ofercie sklepowej, jednak stosowanie tego rodzaju środków jest o wiele bezpieczniejsze i szeroko zalecane w oparciu o skorzystanie z profesjonalnego gabinetu kosmetycznego.

Masaże rodzaje

Po udanym zabiegu kosmetycznym nie ma nic lepszego jak możliwość skorzystania z kojącego i odpowiednio relaksującego masażu. Tak korzystnie potrafiącego wpłynąć na doładowanie naszych akumulatorków energetycznych na najbliższe kilka dni lub tygodni.

 

Różnorodność ofert salonów kosmetycznych pod tym względem jest w dniu dzisiejszym dosyć znaczna. Dostępny jest sam masaż twarzy, przyczyniający się w korzystny sposób do usunięcia zmęczenia wynikającego zazwyczaj ze zbyt dużych przeciążeń psychicznych i fizycznych.

gabinet do masażu
gabinet kosmetyczny

Wykonywany jest także typowy masaż kosmetyczny polegający na korzystnym oddziaływaniu na naskórek poprzez umiejętne pobudzenie go za pomocą wzmożonego obiegu krwi i limfy. W doskonały sposób potrafi on zregenerować naskórek twarzy. Zazwyczaj jest też stosowany w celu wygładzenia oraz nadania większej elastyczności i jędrności tkance podskórnej i skórnej. Ten rodzaj masażu okazuje się być niezwykle pomocnym w walce z tak nielubianym przez Panie celulitem. Nieco podobne działanie ma drenaż limfatyczny, z tym, że działa on dodatkowo oczyszczająco na organizm poddawany tego rodzaju zabiegowi. Z tego też względu zaczyna być on coraz częściej stosowany, jako korzystny efekt wspomagający odchudzanie.

Czytaj również  Mikrodermabrazja

 

Innym, równie często stosowanym w gabinecie kosmetycznym rodzajem masażu, jest prosty masaż klasyczny. Może być on wykonywany w sposób całościowy lub miejscowy z uwzględnieniem poszczególnych odcinków ciała, masaż ten ma także korzystny wpływ na lepsze odżywianie tkanek. Jedną z jego głównych odmian jest masaż relaksacyjny, który to w doskonały sposób działa pobudzająco na układ krążenia i wybrane partie mięśni. Działa niezwykle kojąco i uspokajająco, likwidując napięcie wewnętrzne organizmu i jego tkanki mięśniowej. Poprzez umiejętnie wykonany tego rodzaju masaż, osoba się mu poddająca jest w stanie uzyskać spokój i równowagę na kilka tygodni po tym zabiegu. Szczególnie pozytywnie jest on postrzegany przez Panów, zwłaszcza po powrocie z salonu w tak przychylnym nastawieniu swej partnerki życiowej. masaże, masaże rodzaje, masaże rodzaje, masaże rodzaje

Masaż cennik (źródło onet.pl)

masaż całego ciała

masaż klasyczny 1 godz – 120 zł

masaż relaksacyjny 1 godz – 120 zł

masaż limfatyczny 1,5 godz – 160 zł

masaże pleców
masaż pleców

masaż pleców

masaż klasyczny 30 min – 60 zł

masaż leczniczy 30 min – 60 zł

masaż twarzy lub stóp 30 min – 60 zł

masaż nóg lub rąk   30 min – 60-80 zł

masaż relaksacyjny masłem czekoladowym

masaż tylnej lub przedniej części ciała (ok. 30min.)  – 55 zł

– masaż całościowy (ok. 60min.) – 80 zł

masaż kosmetyczny twarzy, szyi i dekoltu (ok. 25min.) – 30zł

masaże wspomagające odchudzanie
masaż ud

masaż wspomagający odchudzanie

– masaż ud – 25zł

– masaż pośladków – 20zł

– masaż brzucha – 20zł

– masaż ud, pośladków i brzucha (ok. 40min.) – 55zł

Czytaj również  Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym

Leave a Comment