Zabudowy szklane

Rate this post

Im więcej gatunków szkła pojawia się na rynku, tym więcej jego zastosowań możemy wymienić. Współczesny rynek szklarski, to już nie tylko popularne szkło hartowane, stosowane do produkcji kabin prysznicowych i luster. Współczesne możliwości w zakresie szklanej zabudowy pozwalają na tworzenie inspirujących projektów i niespotykanych aranżacji. Dużym ułatwieniem są dostępne w sprzedaży rodzaje szkła. Każdy z nich posiada określone ceny, które sprawiają, że w do danej konstrukcji lepiej nadaje się szkło FLOAT, do innej – szkło piaskowane. Mając na uwadze ten oczywisty fakt, nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, łącząc szeroki wybór rodzajów szkła z modnym i nowoczesnym designem. W ten sposób tworzymy wysokiej jakości zabudowy szklane na wymiar, zadowalając najbardziej wymagających klientów. Właśnie dlatego, w naszej ofercie znajdą Państwo zarówno drzwi szklane przesuwne i uchylne, ściany szklane, szklane kabiny prysznicowe, jak i ściany prysznicowe typu walk-in.

 

Drzwi szklane przesuwne – wysoka jakość, niska cena

Bez względu na to, czy potrzebują państwo szkła w celach użytkowych, przemysłowych, budowlanych czy dekoracyjnych, oferta naszej firmy została skomponowana tak, by sprostać Państwa oczekiwaniom. Dostarczamy różne rodzaje szkła, tworzymy rozmaite typy zabudowy. Dzięki temu zapewniamy najwyższa jakość w konkurencyjnej cenie. Dzięki temu, że na rynku działamy od lat, możemy zagwarantować atrakcyjne warunki współpracy każdemu klientowi. W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie oryginalne szkło hartowane, piaskowane czy trawione. Wszystkie nasze drzwi szklane, ściany ze szkła czy elementy zabudowy szklanej, łączą w sobie najnowocześniejszą technologię z doskonałym wzornictwem i designem. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi oraz wykwalifikowanej kadrze fachowców jesteśmy w stanie zaprojektować zabudowę szklaną na wymiar. Produkcja szklanych drzwi i kabin prysznicowych na zamówienie stanowi jeden z najmocniejszych punktów naszej oferty. Indywidualne podejście do klienta, które stawiamy sobie za priorytet naszej działalności, gwarantuje dostosowanie produktu do Państwa wymagań. Nasze drzwi szklane przesuwne i zabudowy szklane, to nie tylko wysokiej jakości szkło. To także solidne, wykonane z wytrzymałych materiałów akcesoria do zabudowy całoszklanej. Wyposażamy nasze szklane kabiny prysznicowe w najwyższej jakości wsporniki, łączniki szkło-szkło, szkło-ściana czy okucia. Dzięki temu nasze zabudowy mogą służyć Państwu przez wiele lat, łącząc w sobie wszystkie najlepsze cechy szklanej zabudowy.

Czytaj również  Kiedy należy rozebrać choinkę?

zabudowy szklane ścianki i drzwi szklane

Nowoczesne rozwiązania – konstrukcja zabudowy szklanej

Jedną z cech, które obok solidności i wysokiej jakości naszych produktów, traktujemy priorytetowo, jest nowoczesność. Właśnie dlatego, nasza oferta nadąża za zmieniającymi się trendami, dostarczając produkty modne i na czasie. Jednym z przykładów będą ściany prysznicowe. Coraz popularniejszym trendem na rynku wyposażania łazienki jest rezygnacja z klasycznych kabin prysznicowych, na rzecz ścianek typu walk-in. Kabina bez drzwi, to wygoda i komfort, a jednocześnie – nowoczesność na najwyższym poziomie. Wykorzystując ten fakt, nasze ścianki prysznicowe charakteryzuje nie tylko wysoka jakość. Ich cechą jest także design, który robi wielkie wrażenie na klientach o najwyższych wymaganiach.

 

Zabudowy szklane — dostępne rodzaje szkła do zabudowy szklanej

Szeroka oferta naszej firmy sprawia, że zarówno jeśli chodzi o rodzaje i elementy zabudowy szklanej, jak i dostępność różnych typów szkła, jesteśmy w stanie spełnić wszelkie oczekiwania. Z uwagi na fakt, że w przypadku kabin prysznicowych lepiej sprawdzi się szkło hartowane, a do zabudowy dekoracyjnej lepiej wybrać szkło piaskowane lub ornamentowe, oferujemy największy wybór szkła na rynku. Dzięki temu jesteśmy w stanie tworzyć nie tylko drzwi szklane oraz kabiny prysznicowe, ale również szklane panele, elementy szklane do systemów podwieszanych czy zabudowę w rodzaju szklanych balustrad i zadaszeń. Posiadamy własny park maszynowy oraz sztab doświadczonych profesjonalistów, dla których obróbka szkła stanowi codzienność. Nasze zabudowy szklane z powodzeniem montujemy w domach i mieszkaniach, a także biurach, sklepach, galeriach handlowych, hotelach czy w infrastrukturze miejskiej. Innowacyjne rozwiązania w zakresie obróbki szkła zapewniają nam mian lidera rynku szklarskiego. Zaufało nam wielu zadowolonych klientów, dla których wykonaliśmy niezliczoną ilość realizacji.

Czytaj również  Rodzaje szkła

szklane ścianki

Indywidualne podejście do klienta

Nasza firma zdaje sobie sprawę z faktu, jak istotna jest w dzisiejszych czasach personalizacja. Właśnie dlatego, produkujemy drzwi szklane przesuwne i kabiny prysznicowe na wymiar. Realizacja indywidualnego zamówienia klienta pozwala dostarczyć mu produkt unikatowy, w najlepszym stopniu spełniający jego oczekiwania. To dla nas bardzo ważne. Zarówno w zakresie rozmiarów, grubości szkła oraz dostępnych zdobień i dekoracji, stawiamy na indywidualne podejście do klienta. Nasze zabudowy szklane – bez względu na to, czy chodzi o szklane kabiny prysznicowe, czy drzwi szklane przesuwne, wykonujemy z najlepszego gatunkowo szkła. Dodajemy profesjonalne akcesoria, takie jak zamki, okucia czy uchwyty do szkła. Bogata oferta naszej firmy sprawia, że dostarczane przez nas szkło znajduje zastosowanie w produkcji schodów i ścian szklanych. Wykonujemy i montujemy panele szklane, blaty kuchenne ze szkła czy szklane balustrady. Wielką zaletą współpracy z nami jest szybkość działania. Dokładamy wszelkich starań, by każde zlecenie realizować najszybciej jak to możliwe. Z zależności od czasu trwania obróbki szkła, ilości i wymiarów szklanych arkuszy oraz powierzchni zabudowy, realizacja zlecenia może przybierać różne ramy czasowe. Jednak to, co gwarantujemy, to błyskawiczna dostawa i równie szybki montaż dostarczonej przez nas szklanej zabudowy.

 

Ściany prysznicowe, drzwi szklane – tanio i solidnie

Trendy na rynku budowlanym oraz dekoracyjnym zmieniają się nieustannie. Nasza firma nie pozostaje w tyle, nadążając z nimi w sposób zdecydowany i szybki. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać najbardziej innowacyjne zlecenia. Kompleksowa zabudowa całego wnętrza wysokiej jakości szkłem pozwala osiągnąć niezwykłe efekty. Dla nas to żaden problem. Nasze panele szklane, produkowane z wysokiej jakości szkła hartowanego, stanowią połączenie klasyki z nienowoczesnością. Znajdują zastosowanie w różnego typu zabudowie szklanej. To pozwala nam adresować swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Popularność szklanej zabudowy każe twierdzić, że ten segment rynku stale będzie się rozwijał. Nasze firma już dziś jest w stanie zagwarantować innowacyjne rozwiązania i najwyższą jakość w zakresie zabudowy szklanej.

Czytaj również  Dekoracje na Święta Wielkanocne

 

Leave a Comment